> PRACA > Niepołomice

Technik utrzymania ruchu w Niepołomice, Małopolskie sprżedam

Zakres obowiązków: Udział w uruchomieniach nowych maszyn Bieżące i prewencyjne przeglądy maszyn oraz urządzeń używanych w procesie produkcji Usuwanie i analiza awarii Odpowiedzialność za narzędzia i inny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu DUR Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia Współpraca z operatorami produkcji oraz szkolenie w autonomicznym utrzymaniu ruchu Codzienne raportowanie swojej pracy Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, automatyka, elektryka, budowa maszyn, robotyka, mechatronika) Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki w obszarze maszyn produkcyjnych Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej Umiejętność pracy w zespole Znajomość obsługi komputera Zdolność analitycznego myślenia Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych Znajomość rysunku technicznego Uprawnienia elektryczne do 1KV Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Dofinansowanie do obiadów i napojów Prywatna opieka medyczna Dodatkowe ubezpieczenie na życie Karty sportowe OK System Numer referencyjny: TU/07/2019/KRO

Detale ogłoszenia: Technik utrzymania ruchu
Sprzedawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Niepołomice